Főoldal Profilom Regisztráció Kilépés Belépés
Üdvözöllek Vendég | RSS
Hétfő
2024-04-29
2:18 PM
[HUNG] Wot KLÁN OLDALA Hungarian Unstoppable Noob Gamers
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
A fórum moderátora: csz842, Boxxxer97  
Fórum » FÓRUM » 5-letelő » Klános gondolkodó (A Klán értelmes hasznos növekedésére ötletek.)
Klános gondolkodó
HungwotklánDátum: Péntek, 2013-01-04, 3:40 PM | Üzenet # 1
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 8
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Minden gondolatot ide nekünk.
 
PsychoDátum: Kedd, 2013-06-11, 3:14 PM | Üzenet # 2
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 2
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Sziasztok!

Először is , ami a legfontosabb lenne szerintem a Klán tagjainak "összeszokása" lenne , pl. gyakorolni együtt gyakorló szobában teszem azt , minden szombaton , vagy egy olyan napon ahol minél nagyobb létszámban megtudunk jelenni , és taktikákat trükköket kidolgozni , gyakorolni tudjuk.

A másik fele az  a TS -használata , azt megértem hogy valakinek nincs mikrofonja , de legalább halgatólagosan mindenképp kéne használni a TS-t minden klántagnak , legalább gyakorló szobában , szakaszban stb.... Pl én már nem is szakaszozom olyan emberrel aki nem használ Ts-t , mert nincs értelme , nem tudunk összedolgozni tehát lényegét veszti az egész. Ahoz hogy hatékonyabbak legyünk ezek a dolgok szükségesek , egyértelmüek de még is egyre inkább azt látom h pár embert ez egész egyszerűen hidegen hagyja , nem törődik vele , mert azt nagyon kevésnek tartom h CW előtt 2 órával összejön a csapat , és próbálunk összekovácsolódni , mert ez lehetetlen , kérlek ne értsetek félre , családos ember vagyok én se tudok mindig ott lenni Ts-en , mindig nem lehet:) de legalább meg kellene próbálni többször fentleni mindenkinek és csapni közös csatákat századot stb... ha ezt sikerülne összehozni szerintem egy kiváló sikeres csapattá lehetne összekovácsolódni ,és mindenkinek sikerélményekben gazdag jó játékot jelente , nem pedig (az esetek legtöbbjében szerintem ) csalódást. Statot javítani , és sikeresnek lenni a játékban csak úgy lehet ha tanulunk , és összefogunk  , pláne szerintem mindenki tisztában van azzal a ténnyel hogy a játék egyre népszerűbb , ez valahol jó , de egyben nagyon rossz is , mivel egyre több az oktalan emberek akikkel már random csatában győzni szinte lehetetlen. 

Remélem sikerült gondolataimmal építeni a klán jövőjét :

Peti
 
danikaDátum: Szerda, 2013-07-03, 9:01 PM | Üzenet # 3
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 2
Hírnév: 0
Állapot: Offline
PsychoPsychoPsychoPsychoPsychoPsychoPsychoPsychoPsycho,
 
Fórum » FÓRUM » 5-letelő » Klános gondolkodó (A Klán értelmes hasznos növekedésére ötletek.)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés:


 Copyright MyCorp © 2024
Ingyenes webtárhely uCoz